Image
 
Наші працівники Наші досягнення Про дитячий садок Додаткові освітні послуги

Для вас, батьки та педагоги

Життя дитячого садка Фото альбом Гостьова книга
 
 
 
 
Image
Новини
Реклама
Авторизацiя
Статистика
Пользователей: 11
Новостей: 183
Ссылок: 10
Посетителей: 721721
Популярное
Розвиваючі ігри Воскобовича Печать E-mail
03.02.2012 г.

У січні 2012 року вихователь-методист ДНЗ№13 Балагурова Інна Володимирівна познайомила педагогічний колектив нашого закладу з новою педагогічною технологією інтелектуально-творчого розвитку дітей дошкільного віку «Казкові лабіринти гри» автором якої є В’ячеслав Вадимович  Воскобович.

Image

Image 

Image 

З даною  інноваційною технологією Інна Володимирівна познайомилася на обласному авторському семінарі «Казкові лабіринти гри – технологія інтелектуально-творчого розвитку дітей дошкільного і молодшого шкільного віку» організованому Запорізькою обласною академією післядипломної педагогічної освіти у травні 2011 року.

Основні принципи, які закладені в основу розвиваючих ігор В.Воскобовича  – інтерес – пізнання – творчість стають максимально дійовими, так як гра  звернена до дитини доброю, самобутньою, веселою мовою казки, інтриги, забавного персонажу або запрошенням до пригод.

Ігри В.Воскобовича можна розділити на:

·         Ігри направлені на творче конструювання,

·         Ігри на розвиток логіки та уяви,

·         Ігри, які навчають читати,

·         Ігри на розвиток математичних здібностей.

Інна Володимирівна продемонструвала прийоми роботи з дітьми на килимографі, моделюючи роботу з дітьми. Педагоги виконували завдання ігор та використовували роздатковий матеріал, який знаходився на столах індивідуально для кожного. А ще поділилися досвідом використання деяких ігор Воскобовича: Геоконт – гра на розвиток творчого конструювання. Квадрат Воскобовича – гра на розвиток логіки та уяви. Корабель Бризг-Бризг – гра на розвиток математичних здібностей. Ці ігри являються яскравими, барвистими й складаються з великої кількості достатньо простих ігрових завдань та вправ.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Розвиваючі ігри роблять навчання цікавим заняттям для малечі, знімають проблеми мотиваційного плану, приваблюють набутими знаннями, вміннями та навичками. Використання розвиваючих ігор у педагогічному процесі дозволяє перебудувати навчальну діяльність: перейти від звичайних занять з дітьми до пізнавальної ігрової діяльності, організованої дорослими або самостійної. Забарвлене позитивними емоціями  спілкування з дорослими у грі, виконання цікавих ігрових завдань, яскраве, барвисте оформлення ігрових посібників робить перебування дитини в дошкільному закладі радісним. Як правило, ігри не залишають байдужими ні дітей, ні дорослих та дають імпульс до творчих проявів.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить