Наші працівники Наші досягнення Про дитячий садок Додаткові освітні послуги

Для вас, батьки та педагоги

Життя дитячого садка Фото альбом Гостьова книга

Авторизацiя
Новостей: 183
Ссылок: 10
Посетителей: 418480
Розвиваючі ігри Воскобовича Печать E-mail
03.02.2012 г.

У січні 2012 року вихователь-методист ДНЗ№13 Балагурова Інна Володимирівна познайомила педагогічний колектив нашого закладу з новою педагогічною технологією інтелектуально-творчого розвитку дітей дошкільного віку «Казкові лабіринти гри» автором якої є В’ячеслав Вадимович  Воскобович.

Image

З даною  інноваційною технологією Інна Володимирівна познайомилася на обласному авторському семінарі «Казкові лабіринти гри – технологія інтелектуально-творчого розвитку дітей дошкільного і молодшого шкільного віку» організованому Запорізькою обласною академією післядипломної педагогічної освіти у травні 2011 року.

Основні принципи, які закладені в основу розвиваючих ігор В.Воскобовича  – інтерес – пізнання – творчість стають максимально дійовими, так як гра  звернена до дитини доброю, самобутньою, веселою мовою казки, інтриги, забавного персонажу або запрошенням до пригод.

Ігри В.Воскобовича можна розділити на:

·         Ігри направлені на творче конструювання,

·         Ігри на розвиток логіки та уяви,

·         Ігри, які навчають читати,

·         Ігри на розвиток математичних здібностей.

Інна Володимирівна продемонструвала прийоми роботи з дітьми на килимографі, моделюючи роботу з дітьми. Педагоги виконували завдання ігор та використовували роздатковий матеріал, який знаходився на столах індивідуально для кожного. А ще поділилися досвідом використання деяких ігор Воскобовича: Геоконт – гра на розвиток творчого конструювання. Квадрат Воскобовича – гра на розвиток логіки та уяви. Корабель Бризг-Бризг – гра на розвиток математичних здібностей. Ці ігри являються яскравими, барвистими й складаються з великої кількості достатньо простих ігрових завдань та вправ.

Image

Розвиваючі ігри роблять навчання цікавим заняттям для малечі, знімають проблеми мотиваційного плану, приваблюють набутими знаннями, вміннями та навичками. Використання розвиваючих ігор у педагогічному процесі дозволяє перебудувати навчальну діяльність: перейти від звичайних занять з дітьми до пізнавальної ігрової діяльності, організованої дорослими або самостійної. Забарвлене позитивними емоціями  спілкування з дорослими у грі, виконання цікавих ігрових завдань, яскраве, барвисте оформлення ігрових посібників робить перебування дитини в дошкільному закладі радісним. Як правило, ігри не залишають байдужими ні дітей, ні дорослих та дають імпульс до творчих проявів.